Ładowanie...

Aktualności

Walimy głową w mur....

• autor: Kierownik, 2011-04-17 15:37

Zremisowaliśmy w ostatnią drużyną ligi 2-2. Tak w jednym zdaniu można byłoby zrobić relację z tego pojedynku.Ale może jeszcze kilka zdań żeby świat nie był taki czarny... Nie był to na pewno najlepszy dzień dla naszej drużyny...

Nie był to na pewno najlepszy dzień dla naszej drużyny! Graliśmy śpiąco, powolnie, niedokładnie, wymieniając podania między obrońcami i to głównie na naszej połówce, bez podań do środkowych pomocników, a tym bardziej do napastników! Jedyne co można pochwalić, to próba stosowania pressingu, przeciwnik był zmuszany przez nas do wybijania piłki, a próby rozgrywania kończyły się wybiciem na aut czy stratą piłki. Po takim błędzie właśnie w defensywie piłkę przejął Sławek Nawrot i popisał się fantastycznym uderzeniem. Widać to idealnie na zdjęciach jak piłka przeleciała nad bramkarzem i ugrzęzła w siatce, ładnie Werni wyliczył jego wzrost ;) Ale to tyle pozytywów w pierwszej połowie, i nic może by się już w niej nie wydarzyło gdyby nie uraz Łukasza Todorskiego, który rozgrywał dobre zawody, grał twardo, miał okazję do strzelenia bramki, ale przypłacił to kontuzją kolana w 40 minucie, małe zamieszanie w naszych szeregach związane ze zmianą, i już było 1-1. Myśleliśmy, że to koniec połówki, a tutaj jeszcze jeden werfel wpada nam do siatki i schodzimy na przerwę przegrywając 1-2. Mimo szczerych chęci nie mogę napisać, że graliśmy jakieś super zawody, bo fakt jest taki, że nie było widać pomysłu w naszych poczynaniach! W przerwie trener dokonał kolejnych dwóch zmian, które ożywiły trochę nasze poczynania. Niestety brakowało wykończenia, aczkolwiek akcje się zazębiały i mogły się podobać. Cieszy fakt, że kolejny zespół z którym się mierzymy przestaje grać około 70 minuty gdy my jeszcze mamy sporo sił do ataku. Dominacja nasza pod koniec meczu przypominała trochę założenie zamka w hokeju, gdyż nie schodziliśmy z połówki przeciwnika. Stałem idealnie za Sebastianem Kawulką gdy ten oddawał dobry strzał pod poprzeczkę bramki Lechii i gdyby nie ich bramkarz, który czubkiem palców przeniósł piłkę na poprzeczkę. Ale co się odwlecze, to nie uciecze, Kawa w końcu wcisnął piłkę do bramki, po notabene błędzie bramkarza, nie był to tak efektowny gol jak mógł być ten po strzale pod poprzeczkę, ale efekt ten sam. Piłka w siatce, a jeden punkt zostaje na naszym stadionie. Nie było potem już czasu na trzecie trafienie. Fakt jest taki, że tracimy dwa punkty w meczu który powinniśmy wygrać. Niestety kolejny mecz przegrywamy bardziej w głownie niż w swoich nogach.

Osobiście chciałem podziękować kolegom za czas, który poświęcili po meczu na pooglądanie poczynań swoich kolegów w meczu rezerw ;) Obyśmy mieli więcej okazji do wspólnego oglądania meczy czy wspólnych wypadów. Jak już szukać pozytywów, to w tym, że tworzymy zwartą drużynę, a nie zbieraninę ludzi, których nic nie łączy ze sobą oprócz paru "widzeń" w miesiącu. Dzięki Panowie.