BKS SPARTA KATOWICE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Szkółka piłkarska

AKADEMIA SPARTY

 

DOŁĄCZ DO NAS!

 

Sparta na Facebooku

KLIKNIJ I POLUB NAS!

Kontakt E-mail

info@sparta.katowice.pl

 

Filmy z meczy Sparty

Partnerzy

 

Kliknij w logo

i dowiedz się więcej!

 

  

ZOSTAŃ PARTNEREM

KATOWICKIEGO KLUBU!

TEL.: 607 266 467

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

Sparta Katowice - Naprzód Świętochłowice 3-1
Ładowanie...

Najlepsi strzelcy

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej:

Po 11 kolejkach (319 bramek - w tym 25 rzutów karnych):

- indywidualnie:
 
11 - Kaczmarczyk (Podlesianka)

8 - Bizacki (ZET), G.Kałużny (Wawel)

7 - Dragon (Goczałkowice), Kiełbasa (Tempo), Klaja (Łąka), Kot (Urania), Piesiur (Goczałkowice), Wilczek (ZET)

6 - Lux (Wawel), Mendela (Kosztowy)

5 - Jendrychowski (Tempo), Kamieński (Piast Bieruń), Kawulka (Sparta), B.Kordoń (Goczałkowice), Ł.Michalski (Sparta), N.Nagi (Imielin), Zubel (Sparta)

4 - Dreszer (GRUNWALD), Henisz (Urania), Maroszek (Goczałkowice), Słonina (ZET), Zuga (GRUNWALD)

3 - Grygier (Goczałkowice), Habor (Łąka), Kowalski (GRUNWALD), Kubacki (Podlesianka), Kubica (Kosztowy), Pokorski (GRUNWALD), Polarz (Imielin), Puchała (Łąka), Pyrlik (Bojszowy), Rzepa (Piast Bieruń), Skipioł (Goczałkowice), Skudlik (Urania), Spalony (GRUNWALD), Wentkowski (Kosztowy), Wojtaszak (Imielin), Woźnica (Tempo), M.Wróbel (GTS), Zając (Podlesianka), Zięcik (Pogoń Ruda Śl.)

2 - Bereta (Pogoń Ruda Śląska), Dynek (Pogoń Ruda Śląska), Fahrenolt (Kosztowy), Fraś (Bojszowy), Haśnik (JUW-e), Honysz (Sparta), Jachimowski (Tempo), Jędrysik (Łąka), Kamiński (Sparta), Kokot (Pogoń Ruda Śląska), Kornas (Urania), Kowalczyk (Łąka), Kowalski (Kosztowy), Kulisa (Mikołów), Malec (GRUNWALD), Mielnicki (Pogoń Ruda Śląska), Mroncz (Tempo), Niewiedział (Imielin), Polak (Mikołów), Prus (Mikołów), Pyc (Wawel), Sieniawski (GTS), Wyrobek (Mikołów), Zdziech (Pogoń Ruda Śląska), Żemła (Goczałkowice)

1 - Baron (Goczałkowice), Blaszke (Pogoń Ruda Śląska), Bobla (Piast Bieruń), Botsch (Imielin), Brzeziński (Piast Bieruń), Bubrowski (Imielin), Buchcik (Wawel), J.Cecuga (Piast Bieruń), Colik (Podlesianka), Czapliński (Sparta), Dejas (ZET), Demitraszek (Kosztowy), Firlej (JUW-e), Foryś (Wawel), Gorki (JUW-e), Hornik (JUW-e), Ilnicki (Pogoń Ruda Śląska), Iwan (Kosztowy), Iwański (GTS), Jacenik (Kosztowy), Jikia (Kosztowy), Robert Kaczmarczyk (JUW-e), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), Kocurek (Kosztowy), Konopka (Tempo), Ł.Krzywda (Urania), Kut (Podlesianka), Lewicki (GTS), Majnusz (Wawel), Malina (Imielin), Markowski (Sparta), Matysek (Pogoń Ruda Śląska), Nowak (Łąka), Nowak (Mikołów), Ochojski (Sparta), Pasternak (Sparta), Piekorz (GTS), Piętoń (Wawel), Poloczek (GRUNWALD), Przybyłka (Łąka), Ptak (ZET), Puto (ZET), Renner (Podlesianka), Rutkowski (Wawel), Rzepa (Imielin), Sieniawski (Podlesianka), Sklorz (GTS), Sopniewski (Sparta), Spiolek (GRUNWALD), Stojak (Imielin), Stompor (Podlesianka), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Szymański (Pogoń Ruda Śl.), Szymoniak (Kosztowy), Śmigiel (ZET), Todorski (Sparta), Wasyl (Kosztowy), Wita (AKS), Włoch (Piast Bieruń), Zych (Sparta)

1 - samobójcza: Fik (Sparta), Honysz (Sparta), Jańczak (Urania), Ł.Michalski (Sparta), Rutkowski (Wawel), Sławik (Wawel)

3 - bramki za walkower: Urania - Imielin (3-0)
 

- drużynowo:

Sparta Katowice (27): 5 - Kawulka (1 z karnego), Ł.Michalski, Zubel, 2 - Honysz, Kamiński, 1 - Czapliński, Markowski, Ochojski, Pasternak, Sopniewski, Szkopek, Todorski, Zych

AKS Mikołów (11): 2 - Kulisa (1 z karnego), Polak, Prus (1 z karnego), Wyrobek, 1 - Karolewski, Nowak, Wita

Grunwald Ruda Śląska (23): 4 - Dreszer, Zuga, 3 - Kowalski (1 z karnego), Pokorski, Spalony, 2 - Malec, 1 - Poloczek, Spiolek, 1 - samobójcza - Rutkowski (Wawel), Sławik (Wawel)

GTS Bojszowy (15): 3 - Pyrlik, M.Wróbel (1 z karnego), 2 - Fraś (1 z karnego), Sieniawski, 1 - Iwański, Lewicki, Piekorz, Sklorz, 1 - samobójcza - Jańczak (Urania)

JUW-e Jaroszowice (6): 2 - Haśnik, 1 - Firlej, Gorki, Hornik (1 z karnego), Robert Kaczmarczyk

LKS Goczałkowice (32): 7 - Dragon, Piesiur (1 z karnego), 5 - B.Kordoń, 4 - Maroszek, 3 - Grygier, Skipioł (1 z karnego), 2 - Żemła, 1 - Baron

LKS Łąka (22): 8 - Klaja (3 z karnego), 3 - Habor, Puchała, 2 - Jędrysik, Kowalczyk, Nowak, 1 - Przybyłka, 1 - samobójcza - Ł.Michalski (Sparta)

Piast Bieruń (12): 5 - Kamieński, 3 - Rzepa, 1 - Bobla, Brzeziński, J.Cecuga (1 z karnego), Włoch

Podlesianka Katowice (22): 11 - Kaczmarczyk, 3 - Kubacki, Zając, 1 - Colik, Kut, Renner, Sieniawski, Stompor

Pogoń Imielin (19): 5 - N.Nagi, 3 - Polarz (2 z karnego), Wojtaszak, 2 - Niewiedział, 1 - Botsch, Bubrowski, Malina, Rzepa, Stojak, 1 - samobójcza - Honysz (Sparta)

Pogoń Ruda Śląska (18): 3 - Zięcik (1 z karnego), 2 - Bereta, Dynek, Kokot, Mielnicki, Zdziech, 1 - Blaszke, Ilnicki, Kiełkowski, Matysek, Szymański

Tempo Paniówki (21): 7 - Kiełbasa, 5 - Jendrychowski, 3 - Woźnica, 2 - Jachimowski, Mroncz (1 z karnego), 1 - Konopka, Marek

Unia Kosztowy (23): 6 - Mendela, 3 - Kubica, Wentkowski, 2 - Fahrenholt, Kowalski, 1 - Demitraszek, Iwan, Jacenik, Jikia (1 z karnego), Kocurek, Szymoniak, Wasyl

Urania Ruda Śląska (20): 7 - Kot (3 z karnego), 4 - Henisz, 3 - Skudlik, 2 - Kornas, 1 - Ł.Krzywda, 3 - za walkower z Imielinem

Wawel Wirek (21): 8 - G.Kałużny, 6 - Lux, 2 - Pyc, 1 - Buchcik, Foryś, Majnusz (1 z karnego), Piętoń, Rutkowski

ZET Tychy (24): 8 - Bizacki, 7 - Wilczek, 4 - Słonina (2 z karnego), 1 - Dejas, Ptak, Puto, Szachnitowski, Śmigiel, 1 - samobójcza - Fik (Sparta)

źródło: Grunwald Ruda Śląska -  www.grunwald.elsat.net.pl

 

Przekaż nam swój 1 %

 

KRS 0000029554

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

BKS Sparta KatowicePiast Bieruń Nowy
BKS Sparta Katowice 4:1 Piast Bieruń Nowy
2017-06-03, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 28
AKS Mikołów 0:2 Podlesianka Katowice
MKS Pogoń Nowy Bytom 3:4 LKS Łąka
KS JUW - e Jaroszowice 1:2 GKS Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska 4:0 GKS Grunwald Ruda Śląska
LKS Tempo Paniówki 1:4 LKS Goczałkowice Zdrój
ZET Tychy 1:2 Unia Kosztowy
GTS Bojszowy 0:7 Pogoń Imielin
BKS Sparta Katowice 4:1 Piast Bieruń Nowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 29
GKS Grunwald Ruda Śląska - BKS Sparta Katowice
GTS Bojszowy - AKS Mikołów
Unia Kosztowy - LKS Tempo Paniówki
LKS Goczałkowice Zdrój - Urania Ruda Śląska
Piast Bieruń Nowy - KS JUW - e Jaroszowice
GKS Wawel Wirek - MKS Pogoń Nowy Bytom
LKS Łąka - Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin - ZET Tychy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 277
ogółem: 1 875 545

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny