Sparta Katowice - Naprzód Świętochłowice 3-1

Najlepsi strzelcy

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej:

Po 11 kolejkach (319 bramek - w tym 25 rzutów karnych):

- indywidualnie:

11 - Kaczmarczyk (Podlesianka)

8 - Bizacki (ZET), G.Kałużny (Wawel)

7 - Dragon (Goczałkowice), Kiełbasa (Tempo), Klaja (Łąka), Kot (Urania), Piesiur (Goczałkowice), Wilczek (ZET)

6 - Lux (Wawel), Mendela (Kosztowy)

5 - Jendrychowski (Tempo), Kamieński (Piast Bieruń), Kawulka (Sparta), B.Kordoń (Goczałkowice), Ł.Michalski (Sparta), N.Nagi (Imielin), Zubel (Sparta)

4 - Dreszer (GRUNWALD), Henisz (Urania), Maroszek (Goczałkowice), Słonina (ZET), Zuga (GRUNWALD)

3 - Grygier (Goczałkowice), Habor (Łąka), Kowalski (GRUNWALD), Kubacki (Podlesianka), Kubica (Kosztowy), Pokorski (GRUNWALD), Polarz (Imielin), Puchała (Łąka), Pyrlik (Bojszowy), Rzepa (Piast Bieruń), Skipioł (Goczałkowice), Skudlik (Urania), Spalony (GRUNWALD), Wentkowski (Kosztowy), Wojtaszak (Imielin), Woźnica (Tempo), M.Wróbel (GTS), Zając (Podlesianka), Zięcik (Pogoń Ruda Śl.)

2 - Bereta (Pogoń Ruda Śląska), Dynek (Pogoń Ruda Śląska), Fahrenolt (Kosztowy), Fraś (Bojszowy), Haśnik (JUW-e), Honysz (Sparta), Jachimowski (Tempo), Jędrysik (Łąka), Kamiński (Sparta), Kokot (Pogoń Ruda Śląska), Kornas (Urania), Kowalczyk (Łąka), Kowalski (Kosztowy), Kulisa (Mikołów), Malec (GRUNWALD), Mielnicki (Pogoń Ruda Śląska), Mroncz (Tempo), Niewiedział (Imielin), Polak (Mikołów), Prus (Mikołów), Pyc (Wawel), Sieniawski (GTS), Wyrobek (Mikołów), Zdziech (Pogoń Ruda Śląska), Żemła (Goczałkowice)

1 - Baron (Goczałkowice), Blaszke (Pogoń Ruda Śląska), Bobla (Piast Bieruń), Botsch (Imielin), Brzeziński (Piast Bieruń), Bubrowski (Imielin), Buchcik (Wawel), J.Cecuga (Piast Bieruń), Colik (Podlesianka), Czapliński (Sparta), Dejas (ZET), Demitraszek (Kosztowy), Firlej (JUW-e), Foryś (Wawel), Gorki (JUW-e), Hornik (JUW-e), Ilnicki (Pogoń Ruda Śląska), Iwan (Kosztowy), Iwański (GTS), Jacenik (Kosztowy), Jikia (Kosztowy), Robert Kaczmarczyk (JUW-e), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), Kocurek (Kosztowy), Konopka (Tempo), Ł.Krzywda (Urania), Kut (Podlesianka), Lewicki (GTS), Majnusz (Wawel), Malina (Imielin), Markowski (Sparta), Matysek (Pogoń Ruda Śląska), Nowak (Łąka), Nowak (Mikołów), Ochojski (Sparta), Pasternak (Sparta), Piekorz (GTS), Piętoń (Wawel), Poloczek (GRUNWALD), Przybyłka (Łąka), Ptak (ZET), Puto (ZET), Renner (Podlesianka), Rutkowski (Wawel), Rzepa (Imielin), Sieniawski (Podlesianka), Sklorz (GTS), Sopniewski (Sparta), Spiolek (GRUNWALD), Stojak (Imielin), Stompor (Podlesianka), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Szymański (Pogoń Ruda Śl.), Szymoniak (Kosztowy), Śmigiel (ZET), Todorski (Sparta), Wasyl (Kosztowy), Wita (AKS), Włoch (Piast Bieruń), Zych (Sparta)

1 - samobójcza: Fik (Sparta), Honysz (Sparta), Jańczak (Urania), Ł.Michalski (Sparta), Rutkowski (Wawel), Sławik (Wawel)

3 - bramki za walkower: Urania - Imielin (3-0)

- drużynowo:

Sparta Katowice (27): 5 - Kawulka (1 z karnego), Ł.Michalski, Zubel, 2 - Honysz, Kamiński, 1 - Czapliński, Markowski, Ochojski, Pasternak, Sopniewski, Szkopek, Todorski, Zych

AKS Mikołów (11): 2 - Kulisa (1 z karnego), Polak, Prus (1 z karnego), Wyrobek, 1 - Karolewski, Nowak, Wita

Grunwald Ruda Śląska (23): 4 - Dreszer, Zuga, 3 - Kowalski (1 z karnego), Pokorski, Spalony, 2 - Malec, 1 - Poloczek, Spiolek, 1 - samobójcza - Rutkowski (Wawel), Sławik (Wawel)

GTS Bojszowy (15): 3 - Pyrlik, M.Wróbel (1 z karnego), 2 - Fraś (1 z karnego), Sieniawski, 1 - Iwański, Lewicki, Piekorz, Sklorz, 1 - samobójcza - Jańczak (Urania)

JUW-e Jaroszowice (6): 2 - Haśnik, 1 - Firlej, Gorki, Hornik (1 z karnego), Robert Kaczmarczyk

LKS Goczałkowice (32): 7 - Dragon, Piesiur (1 z karnego), 5 - B.Kordoń, 4 - Maroszek, 3 - Grygier, Skipioł (1 z karnego), 2 - Żemła, 1 - Baron

LKS Łąka (22): 8 - Klaja (3 z karnego), 3 - Habor, Puchała, 2 - Jędrysik, Kowalczyk, Nowak, 1 - Przybyłka, 1 - samobójcza - Ł.Michalski (Sparta)

Piast Bieruń (12): 5 - Kamieński, 3 - Rzepa, 1 - Bobla, Brzeziński, J.Cecuga (1 z karnego), Włoch

Podlesianka Katowice (22): 11 - Kaczmarczyk, 3 - Kubacki, Zając, 1 - Colik, Kut, Renner, Sieniawski, Stompor

Pogoń Imielin (19): 5 - N.Nagi, 3 - Polarz (2 z karnego), Wojtaszak, 2 - Niewiedział, 1 - Botsch, Bubrowski, Malina, Rzepa, Stojak, 1 - samobójcza - Honysz (Sparta)

Pogoń Ruda Śląska (18): 3 - Zięcik (1 z karnego), 2 - Bereta, Dynek, Kokot, Mielnicki, Zdziech, 1 - Blaszke, Ilnicki, Kiełkowski, Matysek, Szymański

Tempo Paniówki (21): 7 - Kiełbasa, 5 - Jendrychowski, 3 - Woźnica, 2 - Jachimowski, Mroncz (1 z karnego), 1 - Konopka, Marek

Unia Kosztowy (23): 6 - Mendela, 3 - Kubica, Wentkowski, 2 - Fahrenholt, Kowalski, 1 - Demitraszek, Iwan, Jacenik, Jikia (1 z karnego), Kocurek, Szymoniak, Wasyl

Urania Ruda Śląska (20): 7 - Kot (3 z karnego), 4 - Henisz, 3 - Skudlik, 2 - Kornas, 1 - Ł.Krzywda, 3 - za walkower z Imielinem

Wawel Wirek (21): 8 - G.Kałużny, 6 - Lux, 2 - Pyc, 1 - Buchcik, Foryś, Majnusz (1 z karnego), Piętoń, Rutkowski

ZET Tychy (24): 8 - Bizacki, 7 - Wilczek, 4 - Słonina (2 z karnego), 1 - Dejas, Ptak, Puto, Szachnitowski, Śmigiel, 1 - samobójcza - Fik (Sparta)

źródło: Grunwald Ruda Śląska -  www.grunwald.elsat.net.pl

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

BKS Sparta KatowicePiast Bieruń Nowy
BKS Sparta Katowice 4:1 Piast Bieruń Nowy