BKS SPARTA KATOWICE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Szkółka piłkarska

AKADEMIA SPARTY

 

DOŁˇCZ DO NAS!

 

Sparta na Facebooku

KLIKNIJ I POLUB NAS!

Kontakt E-mail

info@sparta.katowice.pl

 

Filmy z meczy Sparty

Partnerzy

Kliknij w logo

i dowiedz się więcej!

  

ZOSTAŃ PARTNEREM

KATOWICKIEGO KLUBU!

TEL.: 607 266 467

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Ładowanie...

Terminarz liga okręgowa

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-18 AKS Mikołów LKS Unia Kosztowy 17:00
15  2017-11-18 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska MKS Iskra Pszczyna 17:00
15  2017-11-18 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
15  2017-11-18 GKS Krupiński Suszec LKS Ł±ka 17:00
15  2017-11-18 LKS Sokół Wola GKS Urania Ruda ¦l±ska 17:00
15  2017-11-18 BKS Sparta Katowice LKS Pogoń Imielin 17:00
15  2017-11-18 GKS Wawel Wirek LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
15  2017-11-18 KS Górnik 09 Mysłowice KS Piast Bieruń Nowy 17:00
14  2017-11-11 LGKS 38 Podlesianka Katowice KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
14  2017-11-11 LKS Pogoń Imielin GKS Wawel Wirek 17:00
14  2017-11-11 GKS Urania Ruda ¦l±ska BKS Sparta Katowice 17:00
14  2017-11-11 LKS Ł±ka LKS Sokół Wola 17:00
14  2017-11-11 LKS Ogrodnik Cielmice GKS Krupiński Suszec 17:00
14  2017-11-11 MKS Iskra Pszczyna MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
14  2017-11-11 LKS Unia Kosztowy GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
14  2017-11-11 KS Piast Bieruń Nowy AKS Mikołów 17:00
13  2017-11-04 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska AKS Mikołów 17:00
13  2017-11-04 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska LKS Unia Kosztowy 17:00
13  2017-11-04 GKS Krupiński Suszec MKS Iskra Pszczyna 17:00
13  2017-11-04 LKS Sokół Wola LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
13  2017-11-04 BKS Sparta Katowice LKS Ł±ka 17:00
13  2017-11-04 GKS Wawel Wirek GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
13  2017-11-04 KS Górnik 09 Mysłowice LKS Pogoń Imielin 17:00
13  2017-11-04 LGKS 38 Podlesianka Katowice KS Piast Bieruń Nowy 17:00
12  2017-10-28 LKS Pogoń Imielin LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
12  2017-10-28 GKS Urania Ruda ¦l±ska KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
12  2017-10-28 LKS Ł±ka GKS Wawel Wirek 17:00
12  2017-10-28 LKS Ogrodnik Cielmice BKS Sparta Katowice 17:00
12  2017-10-28 GKS Krupiński Suszec LKS Sokół Wola 17:00
12  2017-10-28 LKS Unia Kosztowy GKS Krupiński Suszec 17:00
12  2017-10-28 AKS Mikołów MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
12  2017-10-28 KS Piast Bieruń Nowy GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
11  2017-10-21 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
11  2017-10-21 GKS Krupiński Suszec AKS Mikołów 17:00
11  2017-10-21 LKS Sokół Wola LKS Unia Kosztowy 17:00
11  2017-10-21 BKS Sparta Katowice MKS Iskra Pszczyna 17:00
11  2017-10-21 GKS Wawel Wirek LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
11  2017-10-21 KS Górnik 09 Mysłowice LKS Ł±ka 17:00
11  2017-10-21 LGKS 38 Podlesianka Katowice GKS Urania Ruda ¦l±ska 17:00
11  2017-10-21 LKS Pogoń Imielin KS Piast Bieruń Nowy 17:00
10  2017-10-14 GKS Urania Ruda ¦l±ska LKS Pogoń Imielin 17:00
10  2017-10-14 LKS Ł±ka LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
10  2017-10-14 LKS Ogrodnik Cielmice KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
10  2017-10-14 MKS Iskra Pszczyna GKS Wawel Wirek 17:00
10  2017-10-14 LKS Unia Kosztowy BKS Sparta Katowice 17:00
10  2017-10-14 AKS Mikołów LKS Sokół Wola 17:00
10  2017-10-14 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska GKS Krupiński Suszec 17:00
10  2017-10-14 KS Piast Bieruń Nowy MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
2017-10-07 GKS Krupiński Suszec MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
2017-10-07 LKS Sokół Wola GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
2017-10-07 BKS Sparta Katowice AKS Mikołów 17:00
2017-10-07 GKS Wawel Wirek LKS Unia Kosztowy 17:00
2017-10-07 KS Górnik 09 Mysłowice MKS Iskra Pszczyna 17:00
2017-10-07 LGKS 38 Podlesianka Katowice LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
2017-10-07 LKS Pogoń Imielin LKS Ł±ka 17:00
2017-10-07 GKS Urania Ruda ¦l±ska KS Piast Bieruń Nowy 17:00
2017-09-30 LKS Ł±ka GKS Urania Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-30 LKS Ogrodnik Cielmice LKS Pogoń Imielin 17:00
2017-09-30 MKS Iskra Pszczyna LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
2017-09-30 LKS Unia Kosztowy KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
2017-09-30 AKS Mikołów GKS Wawel Wirek 17:00
2017-09-30 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska BKS Sparta Katowice 17:00
2017-09-30 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska LKS Sokół Wola 17:00
2017-09-30 KS Piast Bieruń Nowy GKS Krupiński Suszec 17:00
2017-09-23 LKS Sokół Wola GKS Krupiński Suszec 17:00
2017-09-23 BKS Sparta Katowice MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-23 GKS Wawel Wirek GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-23 KS Górnik 09 Mysłowice AKS Mikołów 17:00
2017-09-23 LGKS 38 Podlesianka Katowice LKS Unia Kosztowy 17:00
2017-09-23 LKS Pogoń Imielin MKS Iskra Pszczyna 17:00
2017-09-23 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
2017-09-23 LKS Ł±ka KS Piast Bieruń Nowy 17:00
2017-09-16 LKS Ogrodnik Cielmice LKS Ł±ka 17:00
2017-09-16 MKS Iskra Pszczyna GKS Urania Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-16 LKS Unia Kosztowy LKS Pogoń Imielin 17:00
2017-09-16 AKS Mikołów LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
2017-09-16 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
2017-09-16 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska GKS Wawel Wirek 17:00
2017-09-16 GKS Krupiński Suszec BKS Sparta Katowice 17:00
2017-09-16 KS Piast Bieruń Nowy LKS Sokół Wola 17:00
2017-09-09 BKS Sparta Katowice LKS Sokół Wola 17:00
2017-09-09 GKS Wawel Wirek GKS Krupiński Suszec 17:00
2017-09-09 KS Górnik 09 Mysłowice MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-09 LGKS 38 Podlesianka Katowice GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-09 LKS Pogoń Imielin AKS Mikołów 17:00
2017-09-09 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska LKS Unia Kosztowy 17:00
2017-09-09 LKS Ł±ka MKS Iskra Pszczyna 17:00
2017-09-09 LKS Ogrodnik Cielmice KS Piast Bieruń Nowy 17:00
2017-09-02 MKS Iskra Pszczyna LKS Ogrodnik Cielmice 17:00
2017-09-02 LKS Unia Kosztowy LKS Ł±ka 17:00
2017-09-02 AKS Mikołów GKS Urania Ruda ¦l±ska 17:00
2017-09-02 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska LKS Pogoń Imielin 17:00
2017-09-02 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska LGKS 38 Podlesianka Katowice 17:00
2017-09-02 GKS Krupiński Suszec KS Górnik 09 Mysłowice 17:00
2017-09-02 LKS Sokół Wola GKS Wawel Wirek 17:00
2017-09-02 KS Piast Bieruń Nowy BKS Sparta Katowice 17:00
2017-08-26 GKS Wawel Wirek BKS Sparta Katowice 17:00
2017-08-26 KS Górnik 09 Mysłowice LKS Sokół Wola 17:00
2017-08-26 LGKS 38 Podlesianka Katowice GKS Krupiński Suszec 17:00
2017-08-26 LKS Pogoń Imielin MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 17:00
2017-08-26 GKS Urania Ruda ¦l±ska GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 17:00
2017-08-26 LKS Ł±ka AKS Mikołów 17:00
2017-08-26 LKS Ogrodnik Cielmice LKS Unia Kosztowy 17:00
2017-08-26 MKS Iskra Pszczyna KS Piast Bieruń Nowy 17:00
2017-08-19 LKS Unia Kosztowy 2:1 MKS Iskra Pszczyna zobacz ›
2017-08-19 AKS Mikołów 3:2 LKS Ogrodnik Cielmice zobacz ›
2017-08-19 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 0:4 LKS Ł±ka zobacz ›
2017-08-19 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 0:2 GKS Urania Ruda ¦l±ska zobacz ›
2017-08-19 GKS Krupiński Suszec 1:2 LKS Pogoń Imielin zobacz ›
2017-08-19 LKS Sokół Wola 1:1 LGKS 38 Podlesianka Katowice zobacz ›
2017-08-19 KS Piast Bieruń Nowy 3:2 GKS Wawel Wirek zobacz ›
2017-08-19 BKS Sparta Katowice 1:1 KS Górnik 09 Mysłowice relacja ›
2017-08-12 GKS Urania Ruda ¦l±ska 7:1 GKS Krupiński Suszec zobacz ›
2017-08-12 KS Górnik 09 Mysłowice 1:1 GKS Wawel Wirek zobacz ›
2017-08-12 LKS Pogoń Imielin 2:2 LKS Sokół Wola zobacz ›
2017-08-12 LKS Ł±ka 4:1 MKS Pogoń Ruda ¦l±ska zobacz ›
2017-08-12 LKS Ogrodnik Cielmice 3:0 GKS Grunwald Ruda ¦l±ska zobacz ›
2017-08-12 MKS Iskra Pszczyna 1:5 AKS Mikołów zobacz ›
2017-08-12 LKS Unia Kosztowy 2:1 KS Piast Bieruń Nowy zobacz ›
2017-08-12 LGKS 38 Podlesianka Katowice 4:4 BKS Sparta Katowice relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-22 UKS Szopienice BKS Sparta Katowice 17:30

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 KP Błękitni Sarnów 3:5 BKS Sparta Katowice zobacz ›
2017-07-29 Przemsza Siewierz 2:0 BKS Sparta Katowice zobacz ›
2017-07-26 AKS Niwka 1:2 BKS Sparta Katowice zobacz ›
2017-07-22 Górnik Wojkowice 4:0 BKS Sparta Katowice zobacz ›
2017-07-19 Cyklon RogoĽnik 2:6 BKS Sparta Katowice zobacz ›
2017-07-15 RKS Grodziec 7:0 BKS Sparta Katowice zobacz ›

Przekaż nam swój 1 %

 

KRS 0000029554

Reklama

Najbliższe spotkanie

spotkanie pucharowe
UKS Szopienice   BKS Sparta Katowice
2017-08-22, 17:30:00

Ostatnie spotkanie

BKS Sparta KatowiceKS Górnik 09 Mysłowice
BKS Sparta Katowice 1:1 KS Górnik 09 Mysłowice
2017-08-19, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
BKS Sparta Katowice 1:1 KS Górnik 09 Mysłowice
KS Piast Bieruń Nowy 3:2 GKS Wawel Wirek
LKS Sokół Wola 1:1 LGKS 38 Podlesianka Katowice
GKS Krupiński Suszec 1:2 LKS Pogoń Imielin
MKS Pogoń Ruda ¦l±ska 0:2 GKS Urania Ruda ¦l±ska
GKS Grunwald Ruda ¦l±ska 0:4 LKS Ł±ka
AKS Mikołów 3:2 LKS Ogrodnik Cielmice
LKS Unia Kosztowy 2:1 MKS Iskra Pszczyna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
MKS Iskra Pszczyna - KS Piast Bieruń Nowy
LKS Ogrodnik Cielmice - LKS Unia Kosztowy
LKS Ł±ka - AKS Mikołów
GKS Urania Ruda ¦l±ska - GKS Grunwald Ruda ¦l±ska
LKS Pogoń Imielin - MKS Pogoń Ruda ¦l±ska
LGKS 38 Podlesianka Katowice - GKS Krupiński Suszec
KS Górnik 09 Mysłowice - LKS Sokół Wola
GKS Wawel Wirek - BKS Sparta Katowice

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 45, wczoraj: 441
ogółem: 1 895 136

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny