Sparta Katowice - MKS Siemianowice Śląskie 6-1

Oferta dla sponsorów

BKS Sparta jest jednym z najstarszych klubów w Katowicach a historia jego powstania sięga roku 1924. Szczyt świetności to lata 1955 - 1964 gdy drużyna piłki ręcznej 5-ciokrotnie sięgała po tytuł mistrza Polski i 4-rokrotnie po tytuł v-ce mistrza. Grając równocześnie w Europejskich pucharach. Pięć lat temu dotychczas użytkowane przez nasz klub boisko przy ulicy Rolnej 43 w Katowicach-Brynowie zostało nam zabrane dzięki "uprzejmości" firmy "BUDUS" i powstaje tam osiedle mieszkaniowe. Zawodnicy i prezes klubu podjeli jednak decyzję, że gramy dalej i nie poddajemy się pomimo sytuacji wydawało sie beznadziejnej. Przez 3 lata graliśmy często bez możliwości trenowana na wynajmowanych boiskach m.in. Podlesianki, KWK Śląsk lub tylko na wyjazdach. Pomimo tego zespół utrzymał się w Katowickiej A klasie. Dopiero jesienią 2006 roku dzięki determinacji prezesa klubu udało nam się wywalczyć możliwość rozgrywania meczy i trenowania na nowopowstałym obiekcie ze sztuczną nawierzchnią Rapid w Katowicach Koszutce. Obecnie klub prowadzi tylko sekcje piłki nożnej -  drużyny w A i B klasie oraz trampkarzy rocznik 91.

Klub utrzymuje się wyłącznie z dotacji na szkolenie  młodzierzy Urzędu Miasta Katowice i dzięki temu grupa ponad 70 młodych piłkarzy może podnosić swoje umiejętności w komfortowych warunkach.

Dotacja UM często jednak nie pozwala na pokrycie wszystkich kosztów funkcjonowania klubu takich jak opłaty sędziowskie, dojazdy na mecze, stroje a nawet napoje. W związku z tym musimy posiłkować się dobrowolnymi składkami lub szukaniem firm, które przekaża nawet niewielkie kwoty na poczet klubu.

Warto podkreślić, że NIKT z obligatoryjnych władz klubu jak i trenerzy nie pobiera za swoją pracę jakiegolwiek wynagrodzenia pracując i poświęcając swój wolny czas wieczorami i w weekendy często wbrew oczekiwaniom współmałżonków:)

W związku z powstaniem naszej strony internetowej pojawia się możliwość umieszczenia na niej swojej reklamy wraz z przekierowaniem na stronę firmową. Strona ponad 200 wejść dziennie i liczba ta stale wzrasta. Oferta skierowana jest do firm, którym dobro naszego klubu nie jest obojętne i przekazując symboliczną kwotę mogą nam pomóc a jednocześnie zareklamować się poprzez naszą stronę www. Koszt miesięcznego baneru reklamowego wynosi tylko 50,00 zł!

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Email: jaromm@orange.pl lub GG: 13128270

Zapraszamy do współpracy!!!